چهارمین جلسه هیئت مدیره دوره سوم نظام مهندسی البرز برگزار شد

چهارمین نشست رسمی هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

به گزارش «صما» و به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، در این جلسه، پیش از دستور، حسروی در خصوص عملکرد واحد رفاهی مطالبی را عنوان کرد.

همچنین کاتب احدی با تاکید بر لزوم ثبت و حفظ مباحث مطرح شده در جلسات خواستار ضبط مذاکرات جلسات علنی هیئت مدیره شد که مقرر گردید موضوع در کمیته تدوین آیین‌نامه جلسات هیئت مدیره مورد بررسی قرار گیرد.

در ادامه کیانفر با اشاره به مصوبات جلسات پیشین هیئت مدیره بر لزوم پیگیری مصوبات گذشته تاکید کرد.

ارایه گزارش از ساختار سازمانی و وضعیت موجود نیروها و اموال سازمان و تعیین زمان مشخص برای برگزاری مراسم تودیع و معارفه هیئت مدیره قدیم و جدید نیز از مباحثی بود که از سوی مرادپور و طهماسبی مورد اشاره قرار گرفت و پس از آن هیئت مدیره وارد دستور گردید.

بررسی نامه‌های وارده اولین دستور جلسه این هفته بود که در طی آن نامه‌های وارد شده به هیئت مدیره در جلسه مطرح و در خصوص آنها تصمیم اتخاذ شد.

تشکیل کمیته‌های طرح و برنامه‌ریزی راهبردی و کمیته موقت سررسید نیز مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد به غیر از کمیته سررسید که از سه نفر تشکیل خواهد شد، باقی کمیته‌ها با 5نفر عضو تشکیل شوند. ضمن اینکه تهیه چک لیست عملکرد کمیته‌ها و لزوم وقت‌گذاری مفید اعضای کمیته‌ها، از مواردی بود که مورد تاکید هیئت مدیره قرار گرفت.

موضوع تکریم ارباب رجوع موضوع دیگر مطرح شده در دستور جلسه بود که پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد، این موضوع در کمیسیون‌های مربوطه مطرح و تصمیم‌گیری شود.

تصویب دستور جلسه و زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سازمان دستور بعدی این جلسه بود که در خصوص تصویب زمان برگزاری مجمع و آماده‌سازی مقدمات مجمع و تصویب بودجه پیشنهادی در هیئت مدیره تصمیماتی اتخاذ شد.

موضوع مطالبات کانون مهندسان کرج از سازمان دیگر دستور این جلسه بود که مقرر شد واحد حقوقی سازمان با بررسی تفاهم‌نامه همکاری، نظر کارشناسی خود را به هیئت مدیره اعلام نماید.

همچنین در پایان جلسه اکثریت اعضای هیئت مدیره با امضای طومار «کمپین اخلاق حرفه‌ای مهندسی» به این کمپین پیوستند.

Please publish modules in offcanvas position.