مسابقه انتخاب نماد اخلاق برگزار می‌شود

کمپین اخلاق حرفه‌ای کار خود را همزمان با برگزاری هجدهمین اجلاس سالیانه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان آغاز کرد، که مورد استقبال جامعه مهندسی قرار گرفت و در همان قدم اول حامد مظاهریان و اکبر ترکان به این کمپین پیوستند.

به گزارش خبرنگار «صما» این کمپین مورد اقبال جامعه مهندسی و اساتید اخلاق قرار گرفته است، به صورتی که تاکنون قریب به 5000 نفر به این کمپین پیوسته‌اند.

گفتنی است که برگزاری نخستین همایش توسعه مهندسی با رویکرد اخلاق حرفه‌ای، در 12 شهریورماه 94، با ابتکار مرکز همایش‌های صما و با همکاری وزارت راه و شهرسازی در مرکز همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی تهران زمینه‌ای مناسب را برای تدوین منشور اخلاقی در جامعه مهندسان صنعت ساختمان و تقویت این کمپین برای حصول اخلاق حرفه‌ای در حوزه مهندسی ایجاد کرد.

لازم به ذکر است که برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه اخلاق حرفه‌ای از جمله اقدامات دبیرخانه کمپین اخلاق حرفه‌ای بوده است. علاوه بر آن این دبیرخانه در نظر دارد نمادی برای اخلاق حرفه‌ای در نظر بگیرد، به همین منظور مهندسانی که تمایل به شرکت در این کمپین دارند می‌توانند طرح‌های مورد نظر خود را با موضوع نماد اخلاق حرفه‌ای از طریق پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و شماره تلفن 22853530 داخلی 300 در اختیار دبیرخانه کمپین اخلاق حرفه‌ای قرار دهند تا از طریق برگزاری مسابقه بهترین نماد انتخاب شود.

Please publish modules in offcanvas position.